O mnie

Kim jestem? Co robię?

Klienci nazywają mnie „dobrym duchem biznesu”, przy którym nagle wszystko staje się możliwe, to jest najtrafniejsze określenie do tego co robię 🙂

Nazywam się Marta Duczman.
Kocham chodzić swoimi ścieżkami i działać nieszablonowo. Jestem tu po to by wspierać w budowaniu indywidualnych strategii oraz współtworzyć skuteczną i inspirującą komunikacje w kanałach internetowych.

Jak się zaczęło?

Moją pasją jest życie pełne życia, wprowadzanie pomysłu w realizację i  inspirujące podróże. Kilka lat temu spakowałam plecak i sprawdzałam jak mądrość skrywa Daleki Wschód i jak to jest być digital nomadem. Zajęło mi to 3 lata. Po powrocie do Polski, z głową i sercem pełnymi pomysłów, dostrzegłam potrzebę budowania biznesu inaczej, czyli w równowadze, świadomie, autentycznie i z uważnością.

Integrując mądrość Dalekiego Wschodu i zawodowe doświadczenie w 2016r,  otworzyłam działalność Tworzymy Inaczej. Tworząc tym samym zrównoważoną przestrzeń wsparcia dla firmy.

TworzyMy czyli kto?

Lubię współpracę z innymi i z doświadczenia wiem, że działając solo robimy rzeczy poprawnie i dobrze. Zaś dopiero kiedy łączymy się we współtworzeniu z innym, powstają rzeczy wspaniałe i poruszające.

Dlatego budując przestrzeń do rozwoju dla biznesu, łączę się we współpracy z kolegami i koleżankami. Posiadają oni uzupełniające mnie kompetencję. Tym samym robimy to co lubimy, w czym jesteśmy dobrzy, dostarczając zintegrowane wsparcie i zachowując autonomię.

W gronie MY znajdują się stratedzy, pr’owcy, copywriterzy, programiści, graficy, kreatywni, mentorzy, trenerzy świadomości i myślenia wizualnego. Zaczynając współpracę z nami, otrzymujesz pełne wsparcie. Bo razem możemy iść dalej!

Moje doświadczenie zawodowe

Od 2004r. zajmuję się  strategią i komunikacją. Uzupełniając stale swoje umiejętności od 2016r.  jestem facylitatorem i trener świadomości w biznesie. Moje korzenie zawodowe sięgają do świata korporacji, eventów, sprzedaży B2C i B2B oraz digital marketingu i ecommerce.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika, Animacja społeczno-kulturalna i The New York Center for Non-violent Communication (NVC), moderatorem Design Thinking, certyfikowanym praktykiem Google Ads i analitykiem Google Analytics.

W swoim działaniu inspiruję się podejściem do biznesu Freda Kofmana, który nawiązują do tworzenia organizacji w sposób świadomy, uważny i empatyczny.
Mam przekonanie, że człowiek uczy się codziennie, dlatego nieustannie dbam o swój rozwój.

Czym się kieruje we współpracy?

Cenię sobie dobrą komunikację.
Lubię działanie z lekkością we wspólnym flow.

Pielęgnuje w sobie dziecięcą ciekawość i gotowość do działania, co pomaga mi realizować kolejne cele i marzenia w sposób nie szablonowy.

Klienci cenią mnie za profesjonalizm, otwartość, dobrą energię i ciepło.

Wartości jakimi się kieruję to partnerstwo, odpowiedzialność, autentyczność i zrozumienie.

Jeśli szukasz partnera, który zagra z tobą na jedną bramkę – to zapraszam do kontaktu – Marta Duczman

Brak możliwości komentowania.