O mnie

Kim jestem? Co robię?

Klienci nazywają mnie „strażniczką autentyczności” oraz „dobrym duchem biznesu”, przy którym wszystko staje się możliwe. To najtrafniejsze określenia do tego co robię 🙂

Nazywam się Marta Duczman.
Kocham chodzić swoimi ścieżkami i działać nieszablonowo. Jestem tu po to by wspierać w budowaniu indywidualnych strategii oraz współtworzyć skuteczną i inspirującą komunikacje.

Jak się zaczęło?

Moją pasją jest życie pełne życia, kreowanie, działanie i inspirujące podróże. Kilka lat temu spakowałam plecak i sprawdzałam jakie mądrość skrywa Daleki Wschód i jak to jest być digital nomadem. Zajęło mi to 3 lata. Po powrocie do Polski, z głową i sercem pełnymi pomysłów, dostrzegłam potrzebę budowania biznesu inaczej, czyli w równowadze, świadomie, autentycznie i z uważnością.

Integrując mądrość Dalekiego Wschodu i zawodowe doświadczenie w 2016r,  otworzyłam działalność Tworzymy Inaczej. Otwierając tym samym zrównoważoną przestrzeń wsparcia dla rozwoju i komunikacji.

Moje doświadczenie zawodowe

Od 2004r. zajmuję się  strategią i komunikacją. Uzupełniając stale swoje umiejętności od 2016r.  jestem facylitatorem i trener świadomości. Moje korzenie zawodowe sięgają do świata korporacji, eventów, sprzedaży B2C i B2B oraz digital marketingu i ecommerce.

W swoim portfolio mam pracę dla takich marek jak Cinema City Polnad, Indigo Nails Lab, Aqua Park FALA, Moma Ayurveda, Med Patent, Wioski Innowacyjna Opieka Małego Człowieka. Z radością i chętnie, angażuje się w projekty NGO i działania fundacji takich jak Społeczny komitet ds AIDS, W Gruncie Ruchu, Path of DAO czy M4C Fundation.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika, Animacja społeczno-kulturalna i The New York Center for Non-violent Communication (NVC), facylitatorem i moderatorem Design Thinking, certyfikowanym praktykiem Google Ads i analitykiem Google Analytics.

W swoim działaniu inspiruję się podejściem do biznesu Freda Kofmana. Nawiązuje on do budowania organizacji w sposób świadomy, uważny i empatyczny. Łączę to z taoistycznym byciem człowiekiem dla człowieka.

TworzyMy czyli kto?

Lubię współpracę z innymi i z doświadczenia wiem, że kiedy łączymy się we współtworzeniu, powstają rzeczy nowatorskie, nieszablonowe i poruszające.

Dlatego budując przestrzeń do rozwoju dla biznesu, zapraszam do współpracy osoby posiadające uzupełniające mnie kompetencję. Tym samym wspólnie poszerzajamy spektrum możliwości wspracia dla biznesu. Jednocześnie robimy to co lubimy i w czym jesteśmy dobrzy, w duchu win win.

W gronie MY znajdują się min: stratedzy, pr’owcy, copywriterzy, programiści, graficy, kreatywni, mentorzy, trenerzy świadomości i myślenia wizualnego. Dlatego wybierając nas do współpracy, otrzymujesz pełne wsparcie. Razem możemy iść daleko!

Czym się kieruje we współpracy?

Cenię sobie otwartość i transparentną komunikację.
Lubię działanie i łączenie się we wspólnym kreatywnym flow.

Pielęgnuje w sobie dziecięcą ciekawość i gotowość do działania, co pomaga mi realizować kolejne cele i marzenia z lekkością i radością.

Klienci cenią mnie za profesjonalizm, otwartość, dobrą energię i ciepło.

Wartości jakimi się kieruję to partnerstwo, odpowiedzialność, autentyczność i zrozumienie.

Jeśli szukasz partnera, który zagra z tobą na jedną bramkę – to zapraszam do kontaktu – Marta Duczman

Brak możliwości komentowania.